Slide
Nieruchomości

Aktualne oferty - kupno, sprzedaż, wynajem

Do sprzedania zadbany dom 200m2 z dużą piękną działką 4781m2

Do sprzedania zadbany duży dom w miejscowości Szewna przy drodze wylotowej do Kielc.

Możliwa zamiana na mieszkanie w bloku.

Dom o powierzchni użytkowej 200m2 z garażem, usytuowany na działce o powierzchni 4781m2. To 3 kondygnacje, zadbane i gotowe do zamieszkania. Na działce znajdują się zabudowania gospodarcze, około 95m2. Na terenie posesji jest mnóstwo zadbanej zieleni. Część mieszkalna i zielona ogrodzona. Od ulicy ogrodzenie żeliwne, kute z bramą automatyczną sterowaną pilotem. Podjazd i dojazd do garażu oraz dojazd za dom wyłożony kostką brukową. Część zielona w większości znajduje się na tyłach domu.

Dom budowany z cegły, elewacja styropianowa. Dach pokryty blachodachówką. Wszystkie okna, w tym balkonowe PVC. Podłogi w dużej większości wyłożone panelami podłogowymi. Obydwie łazienki wyłożone glazurą i terakotą, w pełni wyposażone. Instalacja grzewcza - piec węglowy oraz piec gazowy. Stan murów, konstrukcji, elewacji, pokrycia dachowego w bardzo dobrym stanie. Dom składa się z:

- 6 pokoi mieszkalnych,
- 2 łazienek,
- Przestronnej kuchni,
- 2 spiżarni,
- Garażu z kanałem,
- Kotłowni wraz z letnią kuchenką,
- 2 balkony

Działka wyposażona w instalacje: wodną miejską, kanalizacyjną miejską, gazową, energetyczną, światłowodową, grzewczą - opał oraz gaz.

Przebywając tu poczujesz spokój, intymność, nie usłyszysz zgiełku drogowego, bardzo blisko do miasta. Zapraszamy do obejrzenia.

Cena - 449000zł

Zakup możesz sfinansować najlepszym na rynku kredytem hipotecznym. Oblicz swoją ratę.

Jesteśmy pośrednikiem w obrocie nieruchomościami o numerze licencji 28072. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji i miła atmosferę. Nie pobieramy opłat od Kupującego!

Na każde pytanie dotyczące nieruchomości chętnie odpowie:

Klaudia Banaczek - specjalista ds. obrotu nieruchomościami
tel. 884-980-844