Slide
Nieruchomości

Aktualne oferty - kupno, sprzedaż, wynajem

Do sprzedania piękna działka z zabudowaniami - 1428m2

Do sprzedania piękna działka w Kątach Denkowskich z zabudowaniami.

Działka składająca się z dwóch działek 61/2 i 61/7 przylegające, sprzedawane razem jako jedna całość o powierzchni w sumie 1428m2. Dokładne wymiary podane na jednym ze zdjęć.
Działka posiada status - budowlana. Położona w obrębie miasta Ostrowca Św. na ulicy Kąty Denkowskie oddalona 5 minuty jazdy samochodem od centrum Ostrowca. Umiejscowiona w ciągu zabudowy jednorodzinnej. Działka uzbrojona: woda, prąd. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej. Częściowo ogrodzona, dwie bramy wjazdowe. Dojazd do drogi wojewódzkiej 754 około 1km zatem nie przeszkadza ruch samochodowy. Powierzchnia jest bardzo ustawna, więc można wybudować swoje miejsce na ziemi i zorganizować obszar rekreacyjny czy ogród. Działka zabudowana jest domem drewnianym z ceglanymi filarami i podmurówką, garażem, murowaną wiatą oraz budynkiem gospodarczym z piaskowca. Na działce liczne drzewa owocowe. W okolicy dużo terenów leśnych.

Przebywając tu poczujesz spokój, intymność, nie usłyszysz zgiełku drogowego, blisko do miasta. Zapraszamy do obejrzenia.

Cena - 120000zł

Zakup możesz sfinansować najlepszym na rynku kredytem hipotecznym. Oblicz swoją ratę.

Jesteśmy pośrednikiem w obrocie nieruchomościami o numerze licencji 28072. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji i miła atmosferę. Nie pobieramy opłat od Kupującego!

Na każde pytanie dotyczące nieruchomości chętnie odpowie:

Klaudia Banaczek - specjalista ds. obrotu nieruchomościami
tel. 884-980-844